SIA RKP (turpmāk tekstā - „mēs", „mums" un „mūsu") apņemas aizsargāt katra indivīda privātumu, kurš izmanto mūsu pakalpojumus, apmeklē mūsu mājaslapu un sazinās ar mums. Mēs apkoposim un apstrādāsim jūsu personisko informāciju saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu un citu piemērojamo likumdošanu, kas laiku pa laikam tiek grozīta. 

Informācijas sniegšana trešajām pusēm 

Ar šo mēs apņemamies neatklāt nekādu personisko informāciju, kas saņemta, apmeklējot mūsu tīmekļvietni, izņemot likumā noteiktos gadījumos. Mēs varam izmantot iegūto informāciju, lai paziņotu jums par jauniem produktiem un īpašiem piedāvājumiem, kuri, mūsuprāt, varētu jūs interesēt, nozīmīgām izmaiņām mājaslapā vai citiem mārketinga mērķiem, kuri varētu jūs interesēt.

Jūsu personiskās informācijas izmantošana 

Ja sniegsiet mums savu personisko informāciju, mēs to varam saglabāt un izmantot šādiem mērķiem:

Glabāt un apstrādāt informāciju, lai labāk izprastu jūsu vajadzības un to, kādos veidos varam uzlabot savu pakalpojumu kvalitāti;

Lietot jūsu e-pasta adresi, lai nosūtītu informāciju par jaunajiem produktiem, īpašiem piedāvājumiem. Ja nevēlaties saņemt šādu informāciju, informējiet mūs par to nosūtot e-pastu uz rkp@rkp.lv;

Piešķirt piekļuvi mājaslapas ierobežotajām zonām;

Paturēt noteiktu informāciju rēķinu izsūtīšanai un saņemšanai.

Saites uz citām vietnēm un no tām 

Ja izmantojat saiti no mūsu tīmekļvietnes no kādu neatkarīgu un trešajai pusei piederošu vietni (vai otrādi), mēs nevaram nodrošināt visu jūsu sniegto personas datu aizsardzību. Trešo pušu vietnēm var būt savas privātuma un datu apkopošanas politikas, kuras atrodas ārpus mūsu kontroles. Jebkurus personas datus, kurus sniedzat trešo pušu vietnēm, regulēs šo pušu privātuma politika, ja tās tādu izmanto. SIA Area IT neuzņemas atbildību vai saistības par šo trešo pušu vietņu praktisko izmantošanu, rīcību vai politiku, un neuzņemas atbildību par šādu vietņu saturu vai privātuma praksi.

Jūsu tiesības 

Jums ir tiesības piekļūt mūsu pārvaldītajai personiskajai informācijai saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja vēlaties saņemt šo informāciju. Lūdzu, ņemiet arī vērā, ka saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu jums ir tiesības pieprasīt nepareizu, neprecīzu vai nepilnīgu personas datu izlabošanu, personas datu iznīcināšanu vai aizturēšanu, kā arī iebilst pret jūsu personas datu apstrādi. Tomēr lūdzam ņemt vērā, ka gadījumā, ja jūs iebilstat pret savu personas datu apstrādi, mēs nevarēsim jums nodrošināt noteiktus pieejamos pakalpojumus.

Piekrišana šiem noteikumiem 

Lietojot mājaslapu, jūs piekrītat šai Privātuma politikai. Ja nepiekrītat šai politikai, lūdzam mājaslapu nelietot. SIA RKP patur tiesības mainīt šo politiku jebkurā laikā. Ja turpināsiet lietot SIA RKP tīmekļvietni pēc izmaiņu izdarīšanas mūsu Privātuma politikā, tas apliecinās jūsu piekrišanu šīm izmaiņām.