SIA „RKP” veiksmīgi darbojas kopš 2002.gada.

RKP ir lielākais oficiālais Nowy Styl krēslu tirdzniecības pārstāvis Latvijā un pamatdarbības virziens ir dažādu krēslu tirdzniecība un piegāde augstā kvalitātē, īsā piegādes laika posmā un teicamā apkalpošanas līmenī. Esam ieguvuši pastāvīgus un jaunus sadarbības partnerus, dīlerus un klientus, ieguvuši uzticību kā teicamai firmai, kas laicīgi piegādā pasūtīto produkciju. Pēdējo gadu laikā uzņēmuma apgrozījums un peļņa ir ievērojami augusi.

Mūsu uzņēmums regulāri papildina savas zināšanas par tendencēm tirgū, tāpēc saviem klientiem varam piedāvāt vislabāko un daudzveidīgāko produkcijas klāstu!

Piedāvājam arī Latvijā ražotas mēbeles un skapjus gan biroja telpām, gan sabiedriskām iestādēm pēc standarta izmēriem un daudzveidīgiem nestandarta risinājumiem. Mūsu dizaineri vispirms veikts telpu nomērīšanu un izstrādās projektu paredzētu katra klienta vajadzībām, ņemot vērā arī ergonomikas principus. Piedāvājam  ielūkoties mūsu uzņēmuma mājaslapā un apskatīties plašu produkcijas klāstu www.rkp.lv.

rkp.lv ievietotās informācijas kopēšana, pārpublicēšana vai citāda izmantošana bez atsauces uz rkp.lv stingri aizliegta!